Promaidmusic: Szczerze polecamy usługi Grzegorza. Przez długi okres współpracy z nami dał się poznać jako osoba bardzo sumienna i profesjonalna, która z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków.

Wortal Muzyki Elektronicznej – WME.com.pl: Przez cały okres współpracy z Grzegorzem Jastrząb możemy stwierdzić stanowczo, że jest on bardzo dobrym, a zarazem sumiennym organizatorem własnej pracy. Z nałożonych zadań wywiązywał się sprawnie i terminowo. Wyróżniają go umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Mayday Polska: Festiwal muzyki elektronicznej to potężna dawka energii, emocji, muzycznej magii i radości ludzkiej. Nie często się zdarza aby fotograf całkowicie oddawał się pracy podczas takiej imprezy. Grzegorz Jastrząb to profesjonalizm w każdym calu. Potrafi uchwycić emocje i atmosferę eventu. Pełne zaangażowanie, entuzjazm i nietuzinkowość. Do tego wielka pomysłowość, umiejętność uchwycenia chwili… Dzięki temu otrzymujemy naturalne i piękne zdjęcia. Polecamy wszystkim!

Centrum Inicjatyw Lokalnych: poleca współpracę z Grzegorzem Jastrzębiem. Świadczone przez niego usługi fotograficzne to udane zdjęcia – zawsze wykonane w terminie.

Centrum Urody M. Lassak: Dzięki uprzejmości, oraz elastycznym godzinom pracy Grzegorza Jastrząb mogliśmy zbudować razem wspaniały album odzwierciedlający specyfikę pracy naszego gabinetu. Męskie spojrzenie w dziedzinę urody ukazuję, iż nie tylko kobiety potrafią być wrażliwe na piękno. Serdecznie polecam współpracę z Grzegorzem Jastrzębiem.

NaszaLiga.pl: Sumienność i profesjonalizm. To najmocniejsze strony Grzegorza Jastrzębia dzięki, którym współpraca z NaszaLiga.pl przebiegała w sposób wzorowy i niosący za sobą obustronne korzyści. Z całą odpowiedzialnością polecamy Grzegorza Jastrząbia.

Towarzystwo Przyjaciół Jury Krakowsko – Częstochowskiej: Pan Grzegorz jest profesjonalistą. Swą pracę wykonuję z zaangażowaniem i pasją, a co więcej kocha to co robi. Posiada doskonałe wyczucie chwili. Podejście do pracy Pana Grzegorza jest bardzo sumienne, jego dodatkowym atutem jest dobry kontakt z młodzieżą.

Silesia Athletics: Silesiathletics Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Czerwińskiego 6/ 207, pragnie polecić firmę Eleven Studio i pana Grzegorza Jastrzębia jako profesjonalnego partnera w fotografii sportowej. Pan Grzegorz Jastrząb współpracował z nami podczas cyklu imprez International Race Walking Tour rozgrywanego w latach 2013 – 2014 m.in. w Polsce i na Słowacji. Podczas pracy pan Grzegorz wykazał się pełnym profesjonalizmem, dużą wiedzą, zaangażowaniem i kreatywnością. Wspaniałe zdjęcia z trzech edycji zawodów zostały wykorzystane do promocji imprezy na stronach internetowych, w prasie oraz posłużyły do wykonania kalendarzy plakatowych. Potwierdzam wysoką jakość usług firmy Eleven Studio. Serdecznie polecam.

URSS AWF Katowice: Pragnę polecić firmę Eleven Studio, której właścicielem jest Pan Grzegorz Jastrząb jako firmę wiarygodną i rzetelną. Firma ta była partnerem reklamowym Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego AWF Katowice. Z pełnym zaangażowaniem tworzy fotorelacje na potrzeby wydarzeń i imprez organizowanych przez URSS AWF Katowice. Fotografie zaskakują oryginalną formą wykonania i wysokim poziomem realizacji. Firma dała poznać się jako kreatywny i profesjonalny partner. Nasz cel został osiągnięty, a oczekiwania spełnione.

Referencje klientów indywidualnych:
https://www.facebook.com/elevenstudiozawiercie?sk=reviews